Çift Yönlü Tente

Çift Yönlü Tente

Çift Yönlü Tente

Çift Yönlü Tenteler, aynı zamanda T modül  tente olarak adlandırılmaktadır. Mafsallı tente sistemlerinin çift açılır yönlü hali olarak kullanılmaktadır. Çift yönlü şekilde olduğu gibi tercihe göre tek taraflı olarak da kullanılabilmektedir.  Çift yönlü tentelerin daha çok büyük bahçeler için kullanıldığı görülmektedir. Ürünün çift yana doğru sorunsuz bir şekilde açılma özelliği olduğundan dolayı geniş alanlar için idealdir.  Çift yönlü tente sistemlerini ister hareketli isterseniz de sabit şekilde kullanmanız mümkündür. Tekelerlikli ayak bölümü olduğundan dolayı kolayca hareket ettirilebilir. Otomatik ve manuel şeklinde iki alternatifli olarak kullanılabilen bir özelliğe sahiptir.

Çelik konstraksiyondan üretilmiş yapısı son derece dayanıklıdır. Geniş açılarda gölgeleme ve korunma amacıyla kullanılmaktadır. Motorlu ve mekanizmalı şekilde üretilerek ihtiyaç olan her alanda sorunsuzca kullanılmaktadır. Çift Yönlü Tentenin taşıyıcı çelik konstrüksiyon kaplaması, galvaniz ve elektronik boya ile yapılmaktadır.

Çift Yönlü Tente Kullanım

Çift Yönlü Tente Kullanım Alanları

Çift yönlü tenteler açık ve geniş alanlarda kullanmak adına tasarlanmış sistemlerdir. Daha ağırlıklı olarak tercih edilen yerlere bakıldığı zaman bahçe, lokanta, restoran, kaldırım gibi bölümlerde tercih edilmektedir. Tente sistemlerinde görüntü kalitesi bozulmaması adına kaliteli kumaş türleri kullanılmaktadır. Bu sayede istenmeyen sarkma ve bozulma gibi durumları da ortaya çıkarmamaktadır. Ölçüleri değişkenlik gösteren T modül tenteler, uygulanacak olan alanın ölçülerine göre üretilmektedir. Montajı son derece kolay olduğundan dolayı kurulumda zorluk yaşanmaz.

Çift Yönlü Tente Fiyatı

Portatif yapılabilmesinin yanı sıra farklı şekillerde de kullanılabilen bir yapısı bulunmaktadır. Çift yönlü açılır özelliği sayesinde kullanıldığı alanda avantaj sağlamaktadır. Mekanınıza istediğiniz şıklığı en hızlı yoldan kazandırmak adına T modül tente sistemleri kullanılmaktadır. Çift Yönlü Tente fiyatları, raylı tente ve TSPQ tenteye oranla daha ekonomik fiyata sahiptir.