Özel Ölçülerde Mekanınıza Uygun Üretim

 

KISMET ÇADIR, TENTE VE PERGOLA SİSTEMLERİ

Kısmet Çadır ve Tente Sistemleri, 1992 yılından bu yana köklü deneyimi, müşteri merkezli yaklaşımı ve ISO 9002 kalite belgeli malzemeleriyle sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Evlerinizde veya işyerlerinizde kullanabileceğiniz körüklü ve mafsallı tentelerimiz, baraka ve afet çadırlarımız, büyük etkinliklerden endüstriyel projelere kadar her alanda kullanabileceğiniz büyük ebatlı çadırlarımız ile size çözüm sunuyoruz.

Oteller, restoranlar, çay bahçeleri, kafeteryalar, pastaneler, havuz kenarları, teraslar, bahçeler ve daha fazlası gibi her ortamda kullanabileceğiniz güneş şemsiyelerimizle, gölge ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kısmet Çadır ve Tente Sistemleri olarak, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik. Müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak, projelerinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz. Biz, gölgeye ihtiyacınız olduğu her yerde sizinle birlikteyiz.

Gölge ve Şıklıkta Ustalık

 

Kısmet Çadır, ulusal ve uluslararası standartlara tam uyum sağlayarak, müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayacak özel ürünler tasarlamakta, üretmektedir ve bu ürünleri her zaman zamanında teslim etmektedir.

İşimizi daha verimli ve daha kaliteli hale getirme amacıyla sürekli iyileştirme prensibine bağlıyız. Tam zamanında üretim ve sıfır hata ilkesiyle çalışarak, müşterilerimize güvenilir ve mükemmel ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ayrıca, insan sağlığına ve çevreye olan saygımızı her zaman ön planda tutuyoruz. Bu çerçevede, çevre dostu üretim yöntemleri kullanıyor ve ürünlerimizin insan sağlığına herhangi bir zarar vermemesine özen gösteriyoruz.

Kısmet Çadır olarak, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini en üst düzeye çıkarmak için elbirliğiyle çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yüksek standartlarımızı sürdürüyoruz.”

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet Garantisi