Pergola Sistemleri

pergola tente sistemleri

Pergola Sistemleri

Pergola Tente, bir cephesi bir binaya monte edilen ve üç cephesi açık bir şekilde dik sütunlar üzerine yatay kirişlerle inşa edilen özel bir yapıdır. Elektrostatik alüminyum rengi sayesinde her tür mekâna uyum sağlar. Membran özellikli kumaşı sayesinde yazın serin, kışın sıcak bir ortam sunar ve dört mevsim boyunca kullanılabilir. Pergola Tente, kelime anlamı olarak “gölgelik” veya “saçak” anlamına gelir ve açık alanları şık bir şekilde kaplayabilen çok yönlü tasarımları ifade eder.

Pergola tente sistemleri, bükümlü, yatay ve çatı şeklindeki aralıkları kapatmak için kullanılır. Bu sistemler dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir ve açılıp kapanabilen bir tavana sahiptir. Ayrıca, su geçirmez bir kumaş kullanıldığından yağmurlu günlerde bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. İstenirse pergola tentenin çevresi camla kapatılabilir. Bu ürün, her mevsimde rahatlıkla kullanılabilmesi için hava koşullarına uygun olarak üretilir. Ofisler, evler, teraslar, bahçeler, alışveriş merkezleri gibi birçok farklı alanda pergola tente kullanımı yaygındır. Pergola tenteler, motorlu mekanizmaları sayesinde uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir.

Biz, Kısmet Çadır olarak, pergola tente sistemlerini kullanılacağı mekânın mimari özelliklerini, bölgenin iklim şartlarını, malzemenin dayanma kapasitesini ve statik hesaplamaları göz önünde bulundurarak en uygun uygulamayı sunarız. Pergola sistemlerinin uzun ömürlü olabilmesi için üretim kalitesi, doğru planlama ve sağlam montajın önemini bilir ve bu nedenle tecrübeli ve eğitimli bir ekiple hizmet sunarız.