Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Tente modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri mafsallı tente sistemleridir. Ev, işyeri ve bahçelerde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Mafsallı tente denilmesinin sebebi, açılan kollar yani eklemler olduğundan dolayı bu şekilde isimlendirilmektedir. Elle kullanıldığı gibi aynı zamanda otomatik olarak da uzaktan kumanda yardımıyla açılıp kapanmaktadır. Bünyesinde bulunan motorlu mekanizma sayesinde uzaktan da kolay şekilde yönetilmektedir.

Mafsallı Tente2

Üretiminde kaliteli malzemeler kullanılan Mafsallı tente sistemleri uzun ömürlüdür. Kompakt bir tasarımla uygulandığından dolayı mekanlara şıklık kazandırmaktadır. Kolları 45 dereceye kadar çok kolay şekilde ayarlanmaktadır. Ebat ve boyutları isteğe göre değişkenlik göstermekte ve kullanacağınız alana göre ayarlanmaktadır. Tercihe göre mafsallı tentelerin ön profil saçaklı veya saçaksız olarak kullanılmaktadır. Zengin renk içeriğine sahip olan mafsallı tente zevkinize uyumlu olacak renklerle üretilebilmektedir.

Mafsal fonksiyonu olduğundan dolayı çok kolay bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir.  Dar manevralı ortamlarda bile ileri ve geri hareket etme kabiliyetine sahiptir. Her mevsim kullanabilecek şekilde ayarlanmaktadır. Mafsallı tente fiyatları, üretimde kullanılan kumaş cinsi ve aparatlarına bağlı olarak değişmektedir.