Mega Şemsiye

Mega Şemsiye

Mega Şemsiye

Dev şemsiye adıyla da bilinen mega şemsiye, geniş alanlar için tasarlanmış olan bir üründür. Havuz, bahçe, plaj, piknik alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Sağlam malzemelerden imal edildiğinden dolayı doğal olarak uzun süre kullanıma uygundur. Geniş alanları gölgelendirmek adına kullanılan mega şemsiye, istenilen her yere çok kolay şekilde taşınabilmektedir.

Mega şemsiyelerin modelleri, dört, altı ve sekiz kişilik olarak olarak üretilmektedir. Güneş ve yağmurdan korunmaya ihtiyaç olan açık alanlarda bozulmaya yüz tutmadan sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Mega şemsiyelerin farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır.

Mega Şemsiye Modelleri

Sabit ya da hareketli olarak kullanılabilen mega şemsiye konstrüksiyonun iç kısmına yerleştirilmiş olan özel dişli mekanizması sayesinde sorunsuz şekilde açılıp kapanma görevi görür. Tercihe göre belirli bir yere sabitlenerek de kullanılmaktadır. 9 m2 den 40 m2 ye kadar açık alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Mega şemsiyelerin yan kısmında alüminyum kollar bulunurken, kare tekerlekli ayaklarla desteklenmektedir.