Dikey Zip Perde

Dikey Zip Perde

Dikey Zip Perde

Dikey zip perde, fermuarlı perde olarak da adlandırılan motorlu perde sistemlerindendir. Stor perdelerin, dış mekanlar için ayarlanmış alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerde olduğu gibi kalite standartlarına sahip kumaşlarla donatılan bir sistemdir. Kaliteli kumaşı olduğundan dolayı rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarına dirençli ve dayanıklıdır. Kullanışlı ve bir o kadar da zahmetsiz bir üründür. Dış mekanlarda kullanılan zip perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır. Zip perde, kullanıldığı mekanlarda şıklık kazandırmaktadır.

Dikey Zip Perde  Avantajları

Motorlu özelliği olduğundan dolayı kullanım kolaylığı sağlayan Dikey Zip Perdenin montajı sırasında yapısında bir bozulma durumu söz konusu olmaz. İster iç isterseniz de dış cephelerde kullanılmaktadır. İç cephelerde zip perde kullandığınız zaman ısı tasarrufuna %30 oranında yardımcı olmaktadır. Aşınma ve yırtılma gibi sorunlar oluşmadığından dolayı uzun ömürlü bir üründür. Ev, cafe, restoran gibi yerlerde dikey zip perdeleri kullanabilirsiniz. İnce ve kolay bakım sağladığından dolayı temizliği zahmetsizdir. Düz yüzeyli olarak tasarlanan perde sistemleri, aradığınız konforu ortaya çıkarmaktadır.

Dikey Zip Perde Sistemlerinin Özellikleri

Ferrari kumaş teknolojisi ile hazırlanmış olan dikey zip perde sistemleri, kompozit malzemeden üretilmiştir. Şeffaf Screen özelliğine sahip kumaşı bulunur. Hem fermuarlı hem de motorlu olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır.  Zip perdelerin asıl amacı, gölgelendirme işlevini yapmak olsa da fonksiyonellik yönünden de hiçbir şekilde sınır tanımamaktadır.

Bazı Örnek Projeler