Tente ve Güneşlikler

Tente ve Güneşlikler

Tente  ve Güneşlikler

Tente ve Güneşlikler, halka açık mekanlarda güneşten korunmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Hem pratik kullanımı hem de şık özelliği bulunmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan tente ve güneşlikler sayesinde olumsuz hava koşullarından korunabilirsiniz. Ev, cafe havuz, plajlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. İşletmelerin son dönemde, mekanlarını daha dekoratif ve kullanışlı hale dönüştürmek adına kullanmış oldukları sistemlerdir. Yazın güneş ışınlarına karşı korurken, kış dönemi gelip çattığında ise yağmur, kar ve rüzgara karşı koruma özelliği sağlamaktadır. Kullanıldığı alana modern ve estetik bir hava katmaya yardımcı olur. Manuel ve otomatik şekilde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Motorlu mekanizması sayesinde uzaktan kumandayla kontrol edilmektedir. Böylelikle uzaktan açıp kapatma yetkisi verebilmektesiniz. Yüksek işlevli ve son derece dayanıklı özelliğe sahip olan tenteleri uzun ömürlü şekilde kullanabilmektesiniz. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalsalar bile renginde solma gibi sorunlar çıkartmaz.

Tente ve Güneşlik Çeşitleri

Tenve ve güneşliklerin tek bir modeli bulunmadığı gibi çok fazla çeşitleri vardır. Halk arasında en yaygın şekilde kullanan çeşitleri içerisinde  çift açılan tente sistemleri, pergola tente, kasetli tente yer almaktadır. Kullanıldığı alanda bütünlük yaratarak uyumluluk sağlamaktadır. Birçok renk ve model seçenekleri bulunduğundan dolayı kullanacak olan mekanınızı göz önünde bulundrarak tercih edebilirsiniz. Mafsallı, raylı, kasetl, çift taraflı, dekoratif, körüklü, dikey tente modelleri bulunmaktadır. Belirtmiş olduğumuz bu tentelerin her birinin de farklı işlevsel özellikleri ve görüntüleri bulunmaktadır. İster elle isterseniz de otomatik sistemli çalışma özelliğinden yararlanarak, açma ve kapatma işlemlerini yapabilirsiniz.

Tente ve güneşliklerde kullanılan kumaş seçimleri de farklılık içermektedir. Tente sistemlerinde ağırlıklı olarak kullanılan kumaş cinsleri içerisinde polyester, akrilik, black  out kumaştan olanları öne çıkmaktadır.